Zábavno-pohybové cvičenie pre detičky

Ako prebieha osobné poradenstvo pri nosení?


Jedná sa o pomalé šetrné cvičenie s dieťatkom, ktoré od ranného veku stimuluje jeho telesný aj duševný vývoj, zároveň podporuje a posilňuje vývoj kostrových svalov, zlepšuje fyziologické funkcie (dýchacie, krvný obeh, spánok, chuť do jedla, tráviaci systém) a podporuje a zlepšuje správne držanie tela a koordináciu v priestore.

Dotyk je to prvé, čo bábätko vníma po príchode na svet. Nebojte sa svojho dieťatka dotýkať, hrať sa s ním, pocvičiť si s ním, pomaznať sa, či pomasírovať. Jemnými a pomalými cvikmi prejdeme celé telíčko za pomoci riekaniek, básničiek a pesničiek. Budeme využívať rôzne pomôcky ako loptičky, malé hračky, overbolly, fitlopty, no predovšetkým mamine ruky.

Vďaka rôznym aktivitám a vhodným pomôckam, detičky skúšajú rôzne spôsoby pohybu, ktoré im napomáhajú zlepšovať ich motorické schopnosti, stimulovať všetky zmysly a budovať prvé sociálne schopnosti. Napomáhajú im v lepšej koordinácii v priestore. Deti lepšie prechádzajú psychomotorickými fázami vývoja, no v prvom rade sa buduje a prehlbuje vzťah medzi ním a mamičkou. Budeme využívať prvky baby jógy, baby gymnastiky, jemné prvky baby masáže proti kolike, ukážky, ako správne držať bábätko, cviky na lepší spánok, upokojenie, bolenie bruška a iné....

Individuálne cvičenie u Vás doma


  • v prípade, ak Vám nevyhovuje cvičenie v skupinách
  • v prípade, ak Vám nevyhovuje hore uvedený čas
  • v prípade, ak chcete cvičiť vo Vašom domácom prostredí
  • v prípade, ak potrebujete špeciálny individuálny prístup počas cvičenia s dieťatkomZodpovedná:

Mgr. Radka Šefferová

Email:

sefferova.radka@gmail.com

Číslo:

+421 949 406 679

Facebook:

Radka Fundárková Šefferová

Skype:

Radulik79