Požičovňa šatiek a ergonomických nosičov

Milé maminky a oteckovia. Pripravili sme si pre Vás požičovňu šatiek a ergonomických nosičov, aby ste mali možnosť skúsiť, či Vám bude podobná pomôcka na nosenie vyhovovať. Pri každej položke si prosím prečítajte všetky informácie. Podmienky požičovne:

  • Šatky alebo nosiče neperte! K Vám prídu vždy vo výbornom stave a ak sa Vám náhodou ušpinia my si ich operieme. Ak by ste im spôsobili nevyčistiteľné škody, bude strhnutý poplatok z ceny.
  • Na účely požičania platíte vždy plnú sumu danej pomôcky. Po jej vrátení sa Vám záloha vráti, okrem poplatku za požičanie.
  • Poplatok za požičanie platíte odo dňa, ako šatku preberiete do dňa, kedy je pošlete späť.
  • Minimálna doba požičania sú 3 dni.
Dúfam, že sa Vám naša ponuka páči, ak by ste náhodou nenašli, čo ste potrebovali, napíšte nám. Ak to bude možné, pokúsime sa Vašej žiadosti vyhovieť.

Didymos Pesci Pazzi veľkosť 6

Šatky Didymos sú jednými z najznámejších. Vyrábané sú v Nemecku pod prísnym ekologickým dohľadom. Táto šatka má vyššiu gramáž, nepatrí medzi najtenšie Didymosky. Vydrží celé nosiace obdobie. Výborne sa s ňou viaže, úväz nepovoľuje a vďaka príjemnému pruženiu sa ľahko doťahuje. Vhodná aj pre začiatočníka. Zloženie je 100 percentná bavlna.

Fidella Fly tai Iced Butterfly Violet

Ergonomický nosič bez spon na zapínanie, typ na viazanie ako mei-tai. Je šitý Nemeckou značkou Fidella z ich vlastných šatiek. Je možné na ňou nastaviť aj šírku medzi nožičkami, aj výšku. Je to univerzálny nosič, ktorý Vám poslúži už od narodenia až do konca nosiaceho obdobia. Je veľmi pohodlný, má polstrované ramenné popruhy aj bedrový pás. Vyrobená zo 100 percentnej bavlnenej šatky.

Nosič Storchenwiege

Ergonomický nosič známej Nemeckej značky Storchenwiege. Tento nosič sa ako jeden z mála odporúča už od narodenia bábätka. Má nastaviteľnú dĺžku aj šírku medzi nožičkami. Bedrový pás ma na zapínanie sponou, popruhy sa viažu ako pri typu nosítka mei-tai.

Pollora Denim Polka veľkosť 6

Šatka Nemeckej kvality. Táto Pollora Vás určite nesklame. Má strednú gramáž, čiže je vhodná na celé nosiace obdobie. Je to jemná a mäkká šatka, s ktorou sa výborne viaže, odporúčam aj pre začiatočníkov. Úväz s ňou krásne drží.

Diva Milano Veneziano veľkosť 6

Šatka exkluzívnej talianskej značky. Aj napriek vysokému podielu ľanu ju vôbec nebolo potrebné zanášať. Mäkká, jemná a nosná. Výborná na leto vďaka ľanu. Výborne sa s ňou viaže, vhodná aj pre začiatočníka. Vhodná na celé nosiace obdobie. Extra šírka (82 cm) zaručí skvelú oporu aj pre väčšie deti, je výhodou aj pri viazaní na chrbát. Zloženie: 54 percent bavlna, 46 percent ľan.

Didymos Lisca Karibik veľkosť 6

Výnimočná šatka z rady Lisca. Jej vlastnosťami sú mäkkosť ale zároveň veľmi dobrá nosnosť. Túto šatku si na prvý dotyk určite zamilujete. Príjemne sa s ňou viaže a je vhodná na celé nosiace obdobie. Je utkaná zo 100 percentnej bavlny. Úväz s ňou skvele drží a aj po viacerých hodinách nosenia necítiť žiadne nepohodlie.

Didymos Summer Night Owls veľkosť 6

Šatka z dielne známej Nemeckej firmy, to je záruka kvality a spokojnosti. Šatka je zložením 100 percentná bavlna, má vyššiu gramáž, takže je vhodná na celé nosiace obdobie. Veľmi príjemne sa s ňou viaže, najmä vďaka príjemnému priečnemu pruženiu, ktoré zabezpečí, že dieťatko šatkakrásne obopne.